Hoe kan het dat mijn radio elke keer na 20 minuten uitvalt ? Is aangesloten op de kabel .
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op mn nieuwe effectenpaneel (Behringer Tweakalizer) staat 'Input: Phono - Line' met een schakelaar ernaast. Wat is het verschil?
Mijn muziekbibliotheek is te groot om alles op m'n iPod te zetten en dus laat ik hem willekeurige muziek erop zetten. Dit is echter vrij onhandig omdat hij losse nummers kiest en geen hele albums, waardoor ik dus met albums met gaten kom te zitten.
Ik was twee weken geleden in Abu Dhabi en kocht daar Studio Beats
Ik veronderstel dat Abu Dhabi all jaren Arabisch is....
Hmmm ik vind het toch iets vreemd over het zelfde
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing