Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is het mogelijk om via een tv waarop 2 gameconsoles aangesloten zijn het geluid via een kabel vanuit de tv naar het geluidsysteem geluid af te spelen?

De ps3 en de xbox 360 zijn beide via een hdmi kabel aangesloten op mijn tv. Binnenkort krijg ik een home cinema set en nu wil ik weten of het mogelijk is om via een optische kabel die uit mijn tv naar de home cinema set gaat het geluid van de tv en de consoles kan worden afgespeeld.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Audio

Bestaat er een verloopstekkertje voor een apple dockingstation en een "gewone" mp-3 speler?

Ik heb in een onbezonnen bui een docking-station gekocht voor een Apple iPod, in de veronderstelling dat mijn lenco-mp3 speler er ook op kon worden aangesloten. Stom, stom stom. Dat past dus niet. De winkelier wil hem niet terugnemen en nu heb ik dus een docking-station waar ik nu nog niets mee kan. Bestaat er een verloopsnoertje met aan de ene kant een apple-connector (male) en aan de andere kant een mini-usb female aansluiting? Ik zie op internet wel veel verloopsnoertjes, maar daar kan ik niet aan ontdekken of het male/female is. Of zal ik toch aan marktplaats moeten denken (en het dockingstation van de hand doen)?
Dank voor jullie advies.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing