Wat voor hoofdtelefoon raden jullie aan in een prijscategorie van 50 to 110 euro?
het gaat om een hoofdtelefoon die je over of op je oor draagt(geen oortjes dus).
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het gaat om een hoofdtelefoon die je over of op je oor draagt(geen oortjes dus).
ik heb op mijn receiver twee verschillende luidsprekers aangesloten allebei acht ohm. ze werken goed maar soms komt er uit de basluidspreker een krakend geluid hoe komt dit en wat kan ik er tegen doen?
Toegevoegd na 53 minuten:
als ik hem te lang laat kraken ( dus zonder de muziek te stopen) stopt de luidspreker volledig. vaak helpt het in en uitschakelen van mij receiver wel om hem dan weer aan te krijgen
Ik wil een koptelfoon waarmee ik lekker muziek kan luisteren en die ook een goede bas heeft. Ik wil ook graag dat ze over me hele oren heen vallen. En dat de mensen om me heen ook er niets van horen. Hij moet ook niet al na een kwarttiertje al pijn doen aan me oren. Ik wil niet zo'n dure. Mijn budget is ook maar 25-40 euro. Kun je hier een goede koptelefoon voor krijgen? (wel van een beetje eeb goed merk zoals sony ofzo)
Ik kreeg al een aantal keer een melding dat ik mijn IPod touch moest updaten, toen ik vanmiddag een nieuwe app wou downloaden gaf hij aan dat ik de nieuwe IOS moest hebben. Dus heb ik mijn iPod aangesloten op de pc, een reserve kopie gemaakt en de nieuwste update gedownload. Dit is allemaal goed gegaan, tot hij de reservekopie ging terug zetten. Ik heb alleen mijn foto's nog, maar al mijn muziek en apps ben ik kwijt. Nu komen er vaker van die updates voor de iPod dus hoe kan ik ervoor zorgen dat ik de volgende keer niet alles kwijtraak?
De 202 krijgt soms ook betere reviews als de 202 II lijkt wel.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing