Welke oordopjes zijn kwalitatief even goed al die van apple??
Maar dan goed koper?
Alvast bedankt ;-)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Maar dan goed koper?
Alvast bedankt ;-)
Ik wil graag een logitech z-5500 van marktplaats kopen, de man die hem verkoopt woont dicht bij mij in de buurt, nu alleen nog mijn ouders overhalen
het gaat om deze luidspreker: ABS Actieve PA Luidspreker Box 15" 800W (link: http://www.maxiaxi.com/pa-speakers/pa-speakers/actief/abs-actieve-pa-luidspreker-box-15-800w.html)
Ik wil via mijn telefoon muziek op de luidspreker afspelen. iemand die weet hoe ik dat kan doen?
None
Ik heb met mijn Sony videocamera (MPEG) vier clips gemaakt, en op mijn Acer laptop gezet. Maar als ik ze via Windows Media Player afspeel, krijg ik geen geluid. En ook bij mij videobewerkingsprogramma's krijg ik geen geluid. Maar als ik de clips op mijn videocamera zelf afspeel, krijg ik wel geluid. Hoe kan ik dit probleem oplossen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing