Kun je de muziek van je pc doorverbinden naar je ontvanger in de woonkamer en het toch ook nog via je pc beluisteren?
En hoe doe je dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En hoe doe je dat?
Zoals in de video van Cornershop op youtube. De singletjes ( kleine vinyl grammofoonplaatjes) worden automatisch gewisseld maar ik heb zo'n apparaat wel eens gezien maar nooit zien spelen. Hoe werkt dat ? Heeft iemand hier zo'n ding gebruikt ?
www.youtube.com/watch?v=dxfV16NIDDc
Toegevoegd na 1 dag:
filmpje was al weer veranderd , hier staat hij nog een keer.
www.youtube.com/watch?v=Nw41Ag_9icO
Tegenwoordig heb je zo van die liedjes waarbij sommige delen alleen aan de rechter- (speaker, box etc) en andere delen alleen aan de linkerkant spelen. Soms past dit wel, maar soms vind ik het alleen maar irritant. Is er een manier om dit te veranderen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing