In het heelal zijn vele miljarden warmtebronnen. Steeds meer materie wordt omgezet in warmtestraling. Waarom loopt de temperatuur niet op?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Astronomie. Vragen over aardrijkskunde, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik hb een tijd geleden een oranje stip in de lucht gezien in de avond en ik vroeg me af wat dat kan zijn. Het was ieder geval geen vliegtuig want die geven meerdere kleurtjes en hier waar ik woon komen alleen vliegtuigen die laag vliegen om te landen. Das weet iemand wat dat kan zijn.
Al vast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing