Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wanneer ben je onvruchtbaar bij anorexia?

In dit geval voor een vrouw; wanneer is een vrouw onvruchtbaar door anorexia? Is dat pas na jaren of kan het al na bijvoorbeeld 3 maanden? En betekent geen menstruatie ook gelijk dat je onvruchtbaar bent? En kan de ‘onvruchtbaarheid’ nog herstelt worden? Sorry veel vragen, maar ik ben erg benieuwd naar dit, zou iemand mij ermee kunnen helpen? Bedankt alvast!

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden

Wat is het nut van een spalk na de beugel?

Ik kreeg vorige week te horen dat er een spalk wordt geplaatst nadat de beugel eruit is.

Tot mijn grote verbazing staat er op internet dat een spalk levenslang gedragen moet worden. Klopt dit? En wat houdt het in?

Zit je dan dus eigenlijk levenslang vast aan beugel of zie/merk je niks van een spalk.

De ortho zegt dat het normaal is maar zo klinkt het niet in mijn oren.

2 jaar geleden
in: Gebit

Wat maakt dure erectiepillen anders?

Ik bestel altijd Erectiepillen (capsules) online die heel goed helpen maar die kosten 5 euro per stuk. Ik heb gekeken naar de ingrediënten en die zijn:

Per capsule
syberische ginseng 8:1 175mg
Maca 12:1 150mg
Tribulus Terrestras L 150mg (concentratie niet gemeld op product)

Ik dacht, deze dure erectiepillen zijn geen wonder maar doen gewoon 3 stofjes in een capsule en verkopen het voor een 5 of 10 -voud van de kostprijs.
Nu heb ik online bijv een hele pot met 150 maca capsules besteld voor 15 euro. en nog een potje met capsules van die andere 2.

Nu heb ik precies dezelfde ingredienten maar dan iets van 30x zoveel voor hetzelfde geld.
Echter op een of andere manier als ik deze goedkope lose capsules bijelkaar slik, merk ik echt totaal maar ook totaal geen verbetering. En niet 1x maar nooit, en als ik dan die dure erectie capsule van 5 euro weer neem dan werkt die overduidelijk wel.
Het gaat om precies dezelfde ingrediënten, ik slik zelfs iets meer dan bij die dure erectiepil. Dit zijn de ingrediënten van de losse goedkope capsules die ik inneem:

Maca 4:1 600 mg
Tribulus terrestris L. 600 mg (concentratie niet gemeld op product)
Siberische Ginseng 200mg (concentratie niet gemeld op product)

Zou het misschien ermee te maken kunnen hebben dat de capsules van die dure erectiepillen sneller of beter opnemen? Of bevatten die dure pillen misschien versere ingrediënten of zoiets?

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing