Wat zijn de meest effectieve stoffen tegen het norovirus?
Graag met bronvermelding maar het hoeft niet
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Graag met bronvermelding maar het hoeft niet
Ik ben te zwaar(BMI>33). Ik wil vragen voor de arts hulp, kan ik naar huisarts en vraag om gewicht te verliezen pil?
Kan ik Gewichtsverlies drugs te Koop in apotheek?
Ongeveer drie weken geleden ben ik flink ziek geweest van een griep. Duurde vrij kort. Dinsdag eind van de middag kwam het plots opzetten en heb van woensdag tot en met vrijdag alleen maar in bed gelegen. Zaterdag weer vooorzichtig eruit.
Nu zijn we dus verder en ik kreeg ongeveer vier uur geleden weer het zelfde gevoel als drie weken geleden op die dinsdagmiddag. Voel me nog steeds erg belabberd, heb geen zin om te eten, zwakke spieren, hoofdpijn etc.
Kan het dat ik nog een keer griep krijg ook al is het pas drie weken geleden. Misschien niet lang genoeg uitgeziekt?
En als er weinig ruimte is rondom de ketel..:
Toegevoegd na 4 minuten:
De vraag gaat specifiek over een zolder waar de cv ketel hangt onder schuin dak en zolderluik dat meestal dicht zit.
Ik heb plotseling erg veel pijn aan me grote teen, huid is opgezwollen en is rood. Ik loop moeilijk en het doet echt pijn.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing