Is dit een gaatje of gewoon een verkleuring?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Hallo, de reden dat ik deze vraag stel is omdat mijn vader 2 maanden in coma heeft gelegen na een motor ongeluk. Ik en mijn moeder willen hem heel graag helpen maar weten niet precies hoe en welke oefeningen we kunnen doen met mijn vader om hem te helpen. We hebben het gevoel dat mijn vader meer wil laten zien maar het niet kan op dit moment.
Kunnen jullie ons alstublieft tips geven.
We voelen ons machteloos.
Liefs.
Kira Boers
Er wordt geen gebruik gemaakt van extra supplementen of injecties. De waarde ligt nu rond de 1400 pmol/nl.
Toegevoegd na 1 uur:
Ik neem op geen enkele manier extra supplementen of injecties in wat betreft b12. Ook niet vanuit de voeding zoals lever. Desondanks heb ik zo'n hoge waarde.
Ik kan me nergens meer op concentreren als ik meerdere geluiden hoor. Loop al ruim 3 jaar alle ziekenhuizen en specialisten af om er achter te komen wat ik heb. Niemand neemt het serieus of kan er een naam aan geven, laat staan dat er iets is dat er aan gedaan kan worden.
Ik word letterlijk helemaal gek in mijn hoofd als ik meerdere geluiden. Kijk ik tv, dan moet er bv. niemand anders geluiden maken. Als mijn vrouw in de keuken bezig is hoor ik bv. de afzuigkap, water uit de krant, potten, etc... op zo'n moment ben ik helemaal de kluts kwijt en kan ik niks meer. Zit ik in de auto met de radio aan, kan dat weer niet, omdat ik ook de motor hoor en omgevingsgeluiden. Ben ik op een verjaardag, wordt ik echt helemaal gek, mensen die praten, muziek, geblaf van honden, hapjes die worden gemaakt in de keuken, etc... Ik kan duizenden voorbeelden noemen, maar niemand weet wat dit is en wat er aan gedaan kan worden.
Komt iemand dit bekend voor of heeft het een naam en wat zou er misschien aan te doen zijn?
Toegevoegd na 1 uur:
Voor alle duidelijkheid, het gaat niet om een fobie, want het is geen angst voor geluiden. Daarnaast heeft het ook niks te maken met slechthorend. Sterker nog, mijn probleem is dat ik veel te veel hoor en daardoor wordt afgeleid.
Als iemand in een coma ligt en hersendood is, blijven bijvoorbeeld zijn (schaam)haar en nagels gewoon doorgroeien?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing