Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan rommel in de urinewegen oorzaak zijn van urineverlies?

Ik heb een jaar of 4 last gehad van urineverlies, waarvoor ik speciale wegwerpbroekjes (pants) draag. Toen ik op 30 september 2016 (ca 2,5 week geleden) het nieuwe dierenpark Wildlands in Emmen bezocht, bezocht ik een leuke attractie. Dat was een soort simulator. Ik kwam in een filmzaal. Ik kreeg een driedimensionale bril op, waarin het net leek, of ik in het echt iets beleefde in winterlandschappen. Bovendien werd dat effect versterkt, doordat ik op een stoel zat, waarin de vloer mee bewoog, trillend en schokkend. Toen ik even later een restaurant bezocht, ging ik naar het toilet. De urine had een vreemde kleur, wat roodachtig. Dat had ik nog nooit gehad. Toen ik thuis kwam, kwam allemaal rommel vrij in de urine, in de vorm van vlokken of zo. Daarna werd de kleur van de urine weer normaal. Sterker nog, sindsdien heb ik nauwelijks of geen last meer van urineverlies.

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Bouw je sneller spiermassa op als je eerst spierkracht opbouwt?

Ik fitness al bijna een jaar. Ik wil nu graag meer spiermassa op gaan bouwen, door setjes van 15-12-10-8 herhalingen te doen. Graag zou ik willen weten of ik sneller spiermassa opbouw als ik eerst spierkracht op ga bouwen door setjes van 10-8-6-4 te doen. Of maakt dit niet veel uit en kan ik beter met een wat hoger aantal herhalingen bezig gaan?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Waar kan ik nog om hulp vragen?

Ik zit zelf helaas al 28 jaar binnen de hulpverleningsmolen.
Waarvan ik 15 jaar binnen de psychische hulpverlenings molen heb gezeten en nooit antwoord heb gekregen hoe ik geen of minder last heb van zm neigingen.
Vandaag zo de drang om voor de trein te springen maar word in de gaten gehouden als ik 1 stap buiten de deur zet komt mijn buurman er gelijk aan. Op zich een hele lieve man (qua leeftijd had het me pa kunnen zijn) maar dit doen wij al jaren zo en zm neigingen zijn er niet minder om geworden.
Nou ja hulpverlening (face to face en online zoals bv 113online) kunnen me ook geen duidelijkheid bieden hoe ik er vanaf kom of er minder last van kan krijgen

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Psyche
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing