Slik Itraconazol Actavis 100mg voor hardnekkig schimmelinfectie. Eet geregeld schimmelkaas. Zijn deze 2 te combineren ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb hier regelmatig last van, en ben al anderhalf jaar aan het tobben. Aan de gynaecoloog en huisarts heb ik weinig gehad, behalve wat ik al wist en deed. Heb ook alle middeltjes die er bestaan al geprobeerd.
Dus als de huisarts en gynaecoloog niet kunnen achterhalen waarom ik het steeds krijg, doe ik het zelf wel! Ik heb al een bacteriële schimmel test gedaan, twee maal negatieve uitkomst dus dat heb ik niet. En ook een PH waarde test gedaan, 3.8/4.0, helemaal in orde dus. En toch krijg ik steeds schimmel. Mijn vriend heb ik ook laten behandelen en we vrijen alleen nog maar met condoom. Ik ga ook over 5 dagen stoppen met de pil, voor het geval dat de boosdoener is.
Dus dan maar een microscoop halen om te kijken of ik weldegelijk candida albicans heb. (is goedkoper dan steeds diflucan en een gynaecoloog) Want als ik geen candida heb moet er wel een andere reden zijn voor mijn afscheiding en geïrriteerde flamoesje. (en een éénmalig candida testje is 15 euro in de winkel, pff!! Dan liever een microscoop, daar kan ik nog andere dingen mee bekijken ook.)
DUS! Weet iemand welke vergroting ik nodig heb om candida albicans te zien?
PS. Waar kan ik trouwens voordelig een fijne microscoop kopen? Anders kijk ik gewoon bij beslist of kieskeurig.
En een doktersboek/gynaecologen boek die ik kan kopen die over herkennen van candida onder de microscoop gaat? (of iig een groot hoofdstuk er over heeft)
Ik had een kopje thee gedronken en ben helemaal vergeten dat het er nog stond nu was het zakje gaan beschimmelen en kwam ik hem tegen. Ik wilde er water op doen maar toen stuifde het op en heb ik het zeer waarschijnlijk ingeademt is dat gevaarlijk? Moet ik nu naar een dokter?
Ik voel altijd mee met levenloze objecten. Als spullen bijvoorbeeld weg moeten worden gegooid en worden vervangen door nieuwe, dan vind ik dat zielig voor de oude spullen die in mijn ogen dan worden gezien als 'niet goed genoeg' en dat vind ik zielig voor ze. Of als er een paar knuffels weg worden gegooid en andere knuffels niet dan vind ik het zielig voor degene die weg moeten omdat ze dan niet 'geliefd' zijn. Nou was mijn vraag of dit een naam heeft en of iemand dit misschien herkent. Alvast bedankt :)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing