is het hart van ajuin giftig voor de mens?
in de chinese geneeskunde moet je het hart verwijderen van de ajuin !
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
in de chinese geneeskunde moet je het hart verwijderen van de ajuin !
Ik moet best veel geïmpregneerd hout zagen dit heb ik gekocht bij de bouwmarkt. Kan ik dit gewoon zagen met een afkortzaag of moet ik hiervoor ook een mondkapje opdoen. Ik vraag mij namelijk af of geïmpregneerd hout schadelijk is. De afkortzaag beschikt over een goede afzuiging maar aangezien ik al wat hout heb gezaagd ruik ik toch een geur.
Wat kun je doen tegen besluiteloosheid? Ik moet een aantal beslissingen nemen in korte tijd, waar ik ook geen extra bedenktijd voor krijg. Steeds als ik met inlezen/verdiepen begin loopt het na een uur weer vast lijkt het. Wat is een handige strategie?
*vastlopen: omdat ik op de achtergrond steeds denk 'Dit is belangrijk; dit is belangrijk' en na twee pagina's denk "Wat heb ik nu eigenlijk gelezen?" -geen idee.
Ik slik de pil en vraag me af of het coronavaccin invloed heeft op de werking ervan. In de bijsluiter staat namelijk wel iets over de wisselwerking met o.a. Sint-Janskruid en verschillende ziekteremmers. Het coronavaccin is daarentegen net uit de grond gestampt. Het is daarom nog opgenomen in de bijsluiter, mocht het (enig) effect hebben. Mijn vraag is dus: heeft het coronavaccin invloed op de anticonceptiepil? En zit er dan nog verschil tussen de vaccins van bijv. Pfizer en AstraZeneca? Heeft de ene pil wel invloed en de andere bijv. niet?
Restaurants mogen hun terrassen vanaf 28 april 2021 weer openen voor bezoek van 12:00-18:00. Maar sommige horecagelegenheden hebben alleen een binnenterras. Mag je daar dan ook heen? Of is dat dan uitgesloten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing