Hoe zorg je voor vermindering van slaappraaten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Hoeveel op de x vrouwen zijn lesbisch in Nederland?
Omdat je eerst een handle of drukknop moet indrukken om de gel of vloeistof eruit te krijgen. Dit spul dood niet alle bacteriën, vooral die zonder alcohol niet. Doktoren in ziekenhuis die gaan opereren raken de knop of beugel ook niet aan. Alles gaat met de elleboog.
Ik kan de lensfilters specifiek voor BrAun oorthermometer 3030 niet vinden. Wel verkoopt de Blokker bijvoorbeeld normale BrAun lensfilters. Zijn deze ook geschikt of moet het per se voor een 3030 zijn?
Hi!
Ik zag recent dat helaas schaatser L. Van Ruijven is overleden door een auto-immuunreactie.
Nu las ik dat zo’n ‘reactie’, eigenlijk je lichaam zichzelf aan het ‘opruimen’ is, op de verkeerde manier.
I.p.v de slechte cellen af te breken, breekt deze ook de goede af, met alle gevolgen van dien.
Maar, wat ik mij afvroeg, was dus het volgende:
Zo’n reactie, is dat iets zoals een tumor? Is het iets wat je in een vroeg stadium kan ontdekken, of is het een sluipmoordenaar en kan je zo plots om het leven raken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing