Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kom ik af van een stinkende adem (heb er al jarenlang last van)?

Hallo,
Ik heb al jaren last van een slechte adem en ik kom hier maar niet vanaf. Toen ik had gemerkt dat ik zo een probleem had ging ik naar de mondhygiënist ik kreeg een mondspoeling(voor tamdvlees denk ik) die opzich wel hielp tot een bepaalde moment maar later zijn werking verloor. De mondhygiënist zei dat alles oke was en dat er geen probleem met mijn gebit was. Alleen ik had wel last van mijn tandvlees hier kreeg ik dus wel dingen voor. Toen het niet werkte kreeg ik te horen dat de ontsteking waarschijnlijk genetisch is (are you kidding me?).Ik werd doorverstuurd naar de huisarts.
Heb geen een last van sinusitis. Heb medicijnen voor mijn maag gekregen ook mondspoelingen voor mijn mond(natuurlijk hielp dit niet). Later kreeg ik dit te horen van de dokter "wij kunnen er dsn niks meer aan doen". Dit verpest mijn hele sociale leven. Ik heb het vermoeden dat het door mijn tandvlees komt alleen het is maar echt op 1 of 2 plaatsen ontstoken. Hie weet ik dat ik zo een probleem heb:
1.heb een hele slechte smaak in de ochtend en de hele dag door 2. Ik had het aan de mondhygienist gevraagd en die zei dat hij het ook rook. 3. Ik ruik het zelf op elke manier als k de achterkant van mijn tong aanraak en het laat drogen..Dit zijn de dingen die ik tegen ene slechte adem doe/deed:
1) poets mijn tanden minimaal 2x per dag.
2) ik gebruikte tongschraper(nu niet want het werkt niet)
3) gebruik nauwelijks flosdraad soms tandenstoker.
4) gebruik kauwgom,mint,mondspoeling.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Gebit

Zou Victoza kunnen helpen tegen overgewicht als je dit van Seroxat hebt gekregen?

Seroxat is het enige dat helpt tegen mijn dwangstoornis. Maar ik ben erg aangekomen en blijf aankomen, ondanks beweging, gezond eten, koolhydraatarm eten, alles geprobeerd. Ik val ook niet af! BMI is inmiddels 30. Dus echt ongezond. Suiker en schildklier zijn gecontroleerd.
Ik Google me suf en kom Victoza tegen. Is eigenlijk tegen diabetes maar wordt soms ook voorgeschreven bij overgewicht, BMI van 30 of hoger en als niets anders helpt. Kom alleen geen ervaringen tegen van mensen die de combi nemen. Weet iemand hier iets van?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Psyche
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing