Hebben ranitidine tabletten 150 mg invloed op de werking van de pil?
Ik slik sinds een tijdje ranitidine Sandoz tabletten van 150 mg. Heeft dit invloed op de pil?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik slik sinds een tijdje ranitidine Sandoz tabletten van 150 mg. Heeft dit invloed op de pil?
dit gaat over de vrouw van een vriend van mij ze heeft de ziekte van lime gehad
Ik word altijd heel vroeg wakker, zeg maar half 7, en kom daarna niet meer in slaap. Het probleem is dat ik wel echt heel moe ben. Stel ik ga om 12 uur m’n bed in dan word ik dus alsnog om half 7 wakker en anders vroeger. Dan haal ik dus mijn 8 uur slaap niet en daar merk ik dan gewoon de volgende dag veel van. Dat is ook als ik heel moe ben. Zelfs als ik uit ga en ik om 3 uur thuis kom, word ik op zn laatst om 8 uur wakker. Ik ben trouwens 18 jaar oud en zit in het eerste jaar van mijn studie, dus gemiddeld moet ik doordeweeks vrij vroeg opstaan.
Ik zit in een (elektrische)rolstoel en ben niet in staat fysieke inspanning te doen.
Eten doe ik eigenlijk al niet veel maar ik blijf toch te zwaar, 140Kg. Ik wil naar 100Kg of liever nog 90Kg.
Wie kan mij serieuze tips geven om dit zonder inspanning of operatie voor elkaar te krijgen.
Ik heb regelmatig last van een overvloed aan gedachten, hoe noem je dat? Het is een soort overgevoeligheid. Wanneer ik een emotie ervaar, bijvoorbeeld woede / frustratie / irritatie is de gedachtenstroom op z'n sterkst. Een stroom onophoudelijke gedachten dendert voort. Het verzetten van mijn gedachten gaat op dat moment zelfs moeizaam. Ik ben simpelweg bevangen door mijn gedachten, wordt erdoor in de greep gehouden. Maar ook andere doodnormale gebeurtenissen (bijv. delen van de gesprekken die je voert met iemand), zorgen voor een overmatige hoeveelheid gedachten. Is dit overgevoeligheid of eerder een cognitieve probleem / stoornis. Of hoort het gewoon bij mij als persoon (dat ik gevoelig ben ingesteld). En bestaan hier kalmeringspillen voor, die de gedachtenstroom stoppen? Belangrijk om op te merken: ik heb er lang niet altijd last van, maar heb in het dagelijks leven sowieso wel een opvallende hoeveelheid gedachten (ik zit aardig in mijn hoofd). Ben een piekeraar. Dus het kan ook simpelweg een persoonlijke eigenschap van mij zijn.
Hoe noem je een abnormale grote hoeveelheid gedachten? Hoe noem je het als je daar last van hebt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing