Is een penis met een lengte van 26 cm te groot voor geslachtsgemeenschap?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
5 jaar geleden ben ik op mijm achterhopfd geslagen met een bier flesje.
Dit was in het buitenland dus ik ben heel stom niet naar de dokter gegaan. En het is dus nooit dicht genaaid of goed naar gekenen door een arts. Nou heb ik er eigelijk bijna nooit last van maar zn 4 a 5 keer per jaar gaat de plek waar ik toen ben geraakt heel erg pijn doen. En helaas is jet deze keer heftiger dan voorgaande keren. Dit is boven op mijn schedel. Ik denk een plek van ong 10 cm lang. Ik deurf eigelijk niet naar de dokter omdat ik bang ben dat als ze het er uit gaan halen er een stuk haar weg gehaald moet worden. Weet iemand misschien of het echt schadelijk is om het zo lang er in te laten zitten. Of kan ik er gewoon mee blijven rond lopen
Wij hebben vitaminepillen a t/m z.
Er staat op:
Voor een goed streefgewicht
En een gezonde stofwisseling.
Ze staan best wel bekend voor als je wilt afslanken. Maar ik heb een snelle stofwisseling, waardoor ik minder snel aankom, met heel veel moeite.
Krijg ik door deze pillen een betere stofwisseling? (een langzamere) Waardoor mijn lichaam meer vet gaat opnemen?
Beste,
Veel mensen zeggen dat je met lopen veel calorieën verbrand en dus vermagerd maar andere zeggen dan weer van dat je met lopen /hardlopen alleen je conditie traint.
Welk van deze 2 is juist?
Alvast bedankt!
Groeten,
Lollie pop
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing