Heeft iemand ervaring met een marsfractuur?
Zou je er zeker van kunnen zijn dat het met een maand gips om de voet beter wordt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Zou je er zeker van kunnen zijn dat het met een maand gips om de voet beter wordt?
Als je een stevige snurker bent, betekent dat dan ook dat je automatisch een milde vorm van slaapapneu hebt? Stop je tijdens het snurken met ademen voor enkele tellen?
Kan het zo zijn dat de koortslip eenmalig de kop op steekt en daarna nooit meer? (of wat moet ik doen om het bij een keer te houden. Ik heb nu een koortslip, maar heb nog nooit gezoend/seks gehad?)
Als mn vriend het aanraakt voelt het niet zo prettig. Ik spring de hele tijd uit mn stoel.
De ene dag voel ik mij dolgelukkig en kan ik de hele wereld aan; de andere dag voel ik me depressief en wil ik niemand spreken. Ook voel ik me dan lusteloos. Dit gevoel kan vaak een volle week aanhouden, en dan maak ik daarna weer een week mee waar ik me prima voel. Ik word een beetje gek van deze extreme uitersten. Wat kan ik hier tegen doen?
Ik las dat hormonen hier wat invloed op kunnen hebben, evenals de pubertijd. Ik ben al lang uit de pubertijd (ben bijna 20). Wel slik ik de pil al sinds mijn 15e (standaard pil). Tips/ideeën/oorzaken zijn allemaal welkom want het maakt mij ontzettend ongelukkig dat ik geen invloed meer heb op hoe ik mij voel, hoe hard ik ook probeer.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing