Hoe kom ik van hielspoor af ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb vernomen dat als je ligt, het hart minder hard hoeft te pompen om het bloed rond te krijgen (tegen minder druk in pompen).
klopt dat? En heeft het nog andere gevolgen? De bloeddruk is nl. wel hoger dan staand, of niet..
ik hoop over een paar jaar zelf aan de slag te kunnen als hondentrimster in combinatie met hondengedragstherapie, maar mocht dit niet gaan lukken hoop ik natuurlijk wel dat ik bij iemand aan de slag zou kunnen en ik wil niet die kansen minder worden door mijn tatoeage. ik hoor dat bij verschillende banen maar zou dat bij dit werk zo erg zijn?
Ik heb mijn leven lang al last van droog eczeem. In andere woorden, een superdroge huid met als enig voordeel, geen puistjes! De laatste tijd verschijnen er echter steeds meer, met name op mijn gezicht.. Heeft iemand een idee hoe dit kan? of tips over hoe ik dit kan tegengaan?
Hartelijk bedankt.
Er zijn zo momenten dat mijn stemming ineens veranderd. Zo kan ik me zomaar heel erg vervelend en 'down' voelen en doet het gezelschap dat ik op zo een moment om me heen heb vrij weinig. Daarbij sluit ik me er dan ook liever van af op zo een moment. En ik zou er voor mezelf geen directe aanleiding toe kunnen aanwijzen.
Daarom vroeg ik me af of dit nou typisch iets is wat je als puber (ik ben 16) zijnde ook doormaakt? Of dat ik dit misschien als iets persoonlijks kan zien?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing