Wat zijn goede zelfhulpboeken voor een negatief zelfbeeld?
Het liefst niet te zweverig.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Het liefst niet te zweverig.
De bril toch maar opgezet want volgens de verkoper moet je altijd wennen aan een cillinder. Nu na weken echt mijn best te hebben gedaan irriteert mijn rechteroog nogsteeds. ik kan er niet aan wennen. Klopt dit nou of kan de oogmeting niet goed zijn geweest.
Of zijn er andere "huis-tuin, en keuken" middeltjes voor? En zou ik dat kunnen proberen op een goedkoop Blokker-brilletje? (Wel geslepen, maar niet toegespitst op mijn ogen).
Ik hoorde de term in verband met iemand die in februari geopereerd moet worden. Natuurlijk heb ik eerst gegoogled. Daar kom ik er niet uit, dus vandaar mijn vraag aan jullie!
Heeft het iets weg van EPO?
Bij voorbaat dank!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing