ik ben kanker patient en gebruik Tamoxifen,wil xtc gebruiken kan dat kwaad samen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
na gebruik van bodylotion heb ik een allergische reactie gekregen, mijn armen en borst jeuken erg, en er zijn rode plekken, wat is eraan te doen?
Het zit zo, een man in mijn omgeving wil niet naar de huisarts, is ernstig benauwd, kan niet meer traplopen, open benen etc. Nu heb de huisarts opgebeld om te vragen wat ik kan doen. Wel wat tips gegeven, maar nooit vermeld dat ik naar de gemeente kan gaan, om lentis ( ggz) in te kunnen schakelen, zie kunnen met verwijzing iemand sturen om de man te bezoeken. Dit hebben ze nooit aan mij nooit verteld. Dan had ik veel eerder hulp bij deze man krijgen krijgen. ( nu via via komt er wel ggz langs volgende week, maar dit had ik moeten horen van de huisarts) Het kan nu te laat zijn.
Toegevoegd na 57 minuten:
Ik mis dus informatie die ik van de huisarts graag had willen krijgen, dat er een instantie is die wel hulp van bieden. Dit hadden ze me toch moeten vertellen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing