ik heb waarschijnlijk een dazenbeet. kan het zijn dat het ook pijn doet?
ik waarschijnlijk een dazenbeet. telkens wanneer ik op sta doet het een beetje pijn. het voelt dan als een blauwe plek kan dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
ik waarschijnlijk een dazenbeet. telkens wanneer ik op sta doet het een beetje pijn. het voelt dan als een blauwe plek kan dat?
ik kwam er vandaag achter dat ik een grote bult had op mijn scheenbeen. ik vermoed dat het een dazenbeet is. het is rood en warm. hoe weet ik zeker dat het een dazenbeet is en wat kan je er tegen doen?
Ik doe sinds een paar maanden aan squats. Nu heb ik het gevoel dat mijn bovenbenen dikker (steviger) zijn geworden, kan dat? Ik heb niet zon probleem met gespierde benen, maar zou het niet fijn vinden als ze door de squats breder en dikker worden.
Ik ben vorige week donderdag naar pearle gegaan en heb een bril uitgezocht. Ik zou gebeld worden als de bril klaar is. Maar nu 1,5 week verder heb ik nog niks gehoord. Als ik zelf naar pearle bel word daar niet opgenomen, wat nu? ( even langsgaan kan vanwege omstandigheden niet)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing