Kun je 'bleek vlekken' door ossengalzeep nog uit kleding krijgen?
Het is een donker groene broek en de ossengalzeep heeft er -denk ik- te lang opgezeten
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Het is een donker groene broek en de ossengalzeep heeft er -denk ik- te lang opgezeten
Dit is de indruk die ik heb van deze persoon, o.a. gebaseerd op geen werk, weinig contacten en geen (waarneembare) resultaten.
Ik fiets iedere dag 11 kilometer naar school. Ik krijg het onderweg heel erg warm, en als ik op school aankom heb ik meestal twee zweetplekken op mijn billen. Ik schaam me hier heel erg voor en ik hang meestal mijn tas over mijn billen heen, al staat dat heel lelijk. Is er iets wat ik er tegen kan doen??
please wat tips, ben nu zo rood als een kreeft en moet morgen de deur uit.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing