Is 6 sigaretten op een dag net zo slecht als een pakje roken per dag?
Alle statistieken van "roken veroorzaakt zoveel procent meer kan op kanker" etc. Geld dit voor een heel pakje of al vanaf 1 sigaret?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Alle statistieken van "roken veroorzaakt zoveel procent meer kan op kanker" etc. Geld dit voor een heel pakje of al vanaf 1 sigaret?
Vandaag zag ik een apart soort kruk; de RollerMate (ook wel te zien in de afbeelding). De RollerMate zit tussen een rollator en een loopkruk in.
Toen ik dit zag, vroeg ik me gelijk het volgende af:
Stel dat je, even heel grof gezegd, twee van deze RollerMates met elkaar zou verbinden, zal dit dan een goede vervanger voor een rollator zijn, of gaat dit totaal niet werken? Met je hand kun je namelijk het voorwiel besturen, waardoor er geen zwenkwielen meer nodig zijn die blokkeren, of andere problemen veroorzaken tijdens het lopen. Zal dit stuurprincipe ook werken voor een rollator, of veroorzaakt dit alleen maar problemen? En wat valt er te zeggen over de houding die een persoon aanneemt met een RollerMate in vergelijking met een normale rollator. Is dit juist positief of negatief?
Ik ben laats naar Miami geweest, toen ik terug kwam in Nederland moest ik vaak naar de WC.
ik heb op wikipedia gezien bij symptomen bij een jetlag is onder andere diaree hoe kan dat?
Ik ben bij Pro life, maar daar staat ook agis bij...hoe zit dat
Tijdens rijlessen kwam ik samen met mijn instructeur erachter dat ik zelfs met lenzen nog veel moeite heb met het kenteken lezen op 25m afstand.
Nu hoorde ik van hem dat ik misschien beter een bril kan dragen tijdens het rijden in plaats van lenzen. Daardoor zou ik misschien iets beter kunnen focussen op afstand en het kenteken dus wel kunnen zien.
Hij zei dat dit kwam omdat lenzen drijven op je oog en door (kleine) bewegingen van de lens kan het zicht onduidelijker worden naarmate de afstand toeneemt.
Klopt dit en kan ik dus inderdaad maar beter een bril dragen tijdens het rijden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing