Pijn in de linker zij net op de broeksrand , wat zit daar ?
Pijn is opgetreden tijdens een hoestaanval ( cara patient ) voel het goed met ademen .
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Pijn is opgetreden tijdens een hoestaanval ( cara patient ) voel het goed met ademen .
None
Ik heb vorige week mijn kaakspier verrekt bij het te gulzig eten van pepermuntjes, sindsdien last van zeurend gevoel in mijn slaap/jukbeen en kiespijn gevoel. Het is wel iets minder dan 2 dagen geleden, toen had ik echt enorm veel last. Maar het blijft de hele dag zeuren, heel vervelend ook al is de pijn dragelijk, ik ben zwanger dus probeer geen paracetamol te nemen.
Wat kan ik doen om het herstel te bevorderen? En hoe lang duurt zoiets? Ik ben al bij de tandarts geweest om uit te sluiten dat het niks anders is maar hij zei meteen dat ik mijn kaakspier heb verrekt.
Het lopen doet wel echt ontzettend pijn
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing