waarom heeft een matras 7 comfort zones?
Ik ben toe aan een nieuw matras, ik ben 155 lang en weeg 62 kilo zitten dan die comfort zones dan wel op de juiste plaats? ik overweeg om een koudschuim matras te kopen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik ben toe aan een nieuw matras, ik ben 155 lang en weeg 62 kilo zitten dan die comfort zones dan wel op de juiste plaats? ik overweeg om een koudschuim matras te kopen.
Mijn vriend had ook heel veel last van restless legs. Ik heb zonder zijn medeweten een stuk sunlight zeep in bed gelegd en wat denk je "het helpt echt". Ik kan nu eindelijk ook lekker slapen. Maar nu vraag ik mij af of de werking kan afnemen en of ik nu voor de zekerheid meerdere stukken zeep in huis moet halen.
Als je elke dag dit schema volgt, krijg je dan als vrouw dikkere benen door de spieren? Of blijf je gewoon op dezelfde dikte? Val je door dit schema ook af of kom je juist aan door alle spieren?
restitutie, natura zorgverzekering, wat is het verschil en/of het beste?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing