Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan een hernia aan L5-S1 alsook pijn geven aan de middenrug?

Bij mij werd onlangs vastgesteld dat ik een hernia + spondylolyse heb aan de wervels L5-S1.

Ik heb voornamelijk pijn in mijn middenrug terwijl de hernia zich eigenlijk helemaal onderaan bevind (L5-S1), kan zo'n hernia dan ook uitstralen aan de bovenste ruggenwervels?

De pijn gaat gepaard met pijn aan mijn linkerkuit overigens...

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Ziekten

Plots heel erg benauwd en veel slijmophoping in mijn keelholte 's nachts, wat kan dat zijn?

Beste mensen,

al sinds gisteren ochtend (afgelopen nacht erger) kamp ik met lichte benauwdheid en heel veel slijm in mijn keel, ik spug het eruit maar het blijft maar komen, ik heb het gevoel dat ik daardoor zal stikken in mijn slaap;

Ik twijfel aan 3 zaken:

1) Heb eergisteren voor ik ging slapen na een heel lange tijd nog eens een yoghurt gegeten op basis van koemelk, ik weet dat hier enorm veel slijm van krijg;

2) Heb onder een wollen deken gelegen dat al 20 jaar oud is en al heel lang niet meer gewassen was, had heel even mijn hoofd eronder gestoken en toen kreeg ik plots kortademigheid (zou ik allergisch zijn aan iets???);

3) Heb voor de eerste keer zilvervliesrijst gegeten die ik zo'n 6 dagen in de koelkast heb bewaard...

Ik heb morgen een afspraak bij de huisarts inmiddels, weten jullie waaraan het probleem (hoogstwaarschijnlijk) kan liggen?

Dank bij voorbaat

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing