is het erg als je vocht hebt in je bot??
is het erg als je vocht hebt in je bot. ik ben trouwens 11 jaar oud en heb een dikke rode voet en heb een MRI scan gedaan en de dokter zei dat ik vocht heb in de bot. is dat erg en wat is het??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
is het erg als je vocht hebt in je bot. ik ben trouwens 11 jaar oud en heb een dikke rode voet en heb een MRI scan gedaan en de dokter zei dat ik vocht heb in de bot. is dat erg en wat is het??
Ik kwam laatst een bekende tegen en ik gaf hem een hand druk
Wat me toen opviel was dat hij herpes had
Hoi hoi, ik ben een meisje van 17 jaar en heb nu ongeveer 10 maanden een vriend. We hebben seks enzovoort, maar ik ben nog niet aan de pil, we doen het gewoon met condoom. Ik wil wel aan de pil, ik heb hem al in huis maar ik wacht tot de dag dat ik ongesteld word en dat is het probleem: ik word opeens niet meer ongesteld! Ik ben nu al 2 weken over tijd terwijl ik altijd regelmatig ben en nooit problemen heb qua menstruatie.
Ik heb voor de zekerheid een zwangerschapstest gehaald, ik was namelijk bezorgd dat er misschien een keer iets fout was gegaan. Maar hier kwam een negatieve uitslag uit (ik heb er twee gedaan, voor de zekerheid: ook de tweede was negatief).
Ik vind het allemaal maar heel raar en snap niet waarom ik opeens zo abrupt stop met ongesteld worden terwijl ik altijd regelmatig ben.
Kan iemand mij helpen hiermee? Moet ik naar de dokter? Of gewoon geduldig afwachten?
Ik gebruik al een tijd het medicijn losferron (bruistablet met ijzer) en mijn tanden krijgen een geel/zwarte glans. Dit is een erkende bijwerking maar ik vroeg me af of dit stopt als ik stop met het gebruik van de tabletten?
Uiteraard, hebben ze de aangifte gedaan en zijn nummer geblokkeerd. Maar ze zijn elke keer bang als hun dochter niet thuis is. Ze willen zeker weten wie die persoon is. Dank!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing