ik heb al 4 dagen niet gepoept en min urine is nu donkerbruin. wat is dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil hiermee absoluut niet zeggen dat ik het van plan ben, maar ik ben gaandeweg tijdens mijn dieet me gaan afvragen of het theoretisch mogelijk is zoveel te sporten dat je lichaam al je lichaamsvet wegbrandt.
De moedervlekken zijn niet groot (ongeveer 1,5 mm bij 1,5 mm) en bruin/donder bruin van kleur. Het valt mij op dat ik er elke week een stuk of vijf erbij heb.
Op http://www.donorregister.nl/ heb ik ingevuld: "Nee, ik geef geen toestemming" (keuze 2). Ik wil dus niet dat mijn organen beschikbaar worden gesteld voor transplantatie na mijn overlijden.
Maar ik wil ook geen donor-organen 'ontvangen'. Waar en/of hoe kan ik dat officieel kenbaar maken?
Toegevoegd na 6 dagen:
Ik heb woensdag een afspraak met mijn huisarts(en), om dit eens aan te kaarten. Om die reden laat ik mijn vraag een paar dagen langer open, zodat ik na dat gesprek jullie even kan laten weten wat hij/zij erover zegt. Iedereen nogmaals heel erg bedankt voor de antwoorden en reacties!
Toegevoegd na 1 week:
Zojuist een date met een van mijn huisartsen gehad over dit onderwerp. Hij kon er heel kort over zijn: het is formeel niet vast te leggen. Wat hij wel kan doen - en dat gaat hij dan ook doen - is een notitie toevoegen aan mijn dossier, waarin mijn voorkeur staat.
Nogmaals bedankt jullie!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing