Hoe lang blijven hechtingen zitten?
Het gaat om oplosbare hechtingen én om hechtingen die eruit gehaald moeten worden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Het gaat om oplosbare hechtingen én om hechtingen die eruit gehaald moeten worden.
Ik ben een jongen van 16 en ik heb een vrij hoge stem, voor mijn 12e was hij echt heel erg hoog. Toen is hij veranderd na een klein beetje lager maar hij is nog steeds wel vrij hoog. Mensen maken er ook vaker grapjes over omdat ik groot en sterk uitzie maar zo'n rare stem heb.
Daarom heb ik een paar vragen:
Hoe verander ik mijn stem, is dit normaal
en kan mijn stem nog veranderen?
Alvast bedankt.
Ik slik sinds een paar dagen op aanraden van mijn Psychiater Concerta 18mg. Dit is om uit te proberen of dit effect heeft op mijn Gedrag. Nu ik een paar dagen de 18 mg in heb genomen, heb ik niet het idee dat er veel (positieve) veranderingen optreden. Naast dat ik er ongelofelijk duf van wordt en een heel raar leeg gevoel van krijg.
Mijn vraag is of ik zelf deze dosering mag opschroeven naar 36mg.
En of de bijwerkingen die ik nu al heb, dan niet heviger worden.
Oke, dit klinkt heel absurd en dat is het ook. Als ik moet lachen dan val ik om. Eerst gaan mijn knieën knikken en daarna val ik om. Het is net alsof mijn benen dan van pudding zijn!!! Zodra mensen door hebben dat ik omval als ik lach gaan ze het vaker uitproberen en dat is echt heel vervelend.
Weet iemand wat dit is en wat ik er aan kan doen???
Ik ga naar een chiropractor maar wil zelf ook oefeningen doen. Is yoga dan het beste? En als je sport wordt de spier dan niet nog sterker??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing