? Ik ga geregeld naar een masseuse maar vindt het te duur geworden . Alleen , ik geraak niet van die gewoonte af . Wat kan ik best doen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Of was deze juist totaal anders in de periode van blindheid?
Lelijker, mooier of juist zo anders dan verwacht?
Sinds 1999 slik ik een antidepressivum en wil er nu, alweer, vanaf. Mijn huisarts is op de hoogte. Sinds een dag of 6 slik ik niets meer, maar sinds gisteravond voel ik me erg licht in mijn hoofd, erg draaierig. Zou dit veroorzaakt kunnen worden door het stoppen? Als dat zo is zet ik gewoon door, die draaierigheid zal dan uiteindelijk wel verdwijnen, want het gaat verder goed met me. Als dit niet de oorzaak kan zijn zal ik verder moeten zoeken.
Mijn normale bril dat ik normaal bril ligt bij de brillenmaker, als vervanger gebruik ik een vervangbril van 1 jaar geleden de glazen zijn minder straf kan dat kwaad ??, want er licht wel verschil in hoor maar ik zie nog wel door de glazen van de vervang bril .
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing