Als ik 's ochtends een volle blaas heb word ik wakker met lichte rugpijn. Waar komt dit door?
Lichte pijn in mijn onderrug
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Lichte pijn in mijn onderrug
ik het ieder jaar herexamens. door deze examens begin ik altijd te panikeren omdat ik weet dat het mijn laatste kans is.
zeker nu, want als ik nu niet slaag, dan moet ik stoppen met studeren en gaan werken?
iemand tips om rustig te worden zonder pilletjes te nemen?
Hoi,
Ik heb al een aantal weken last van een slijmerige afscheiding uit mijn penis.
Ik vond dan ook mijn penis stonk.
Maar ik dacht, als ik het elke dag onder de douche met water schoonmaak, kan het toch niet stinken?
het is me nu opgevallen dat ik het krijg elke keer als ik gedoucht heb of als ik me eenzeep rond me bovenbenen.
En dan stinkt het wel ja.
Hoe kan dit en hoe kom ik er vanaf?
Ik ben ook al van plan naar de huisarts te gaan.
Toegevoegd na 20 minuten:
Typefoutje het moest zijn: geregistreerde.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing