Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik wil afvallen maar zit in een rolstoel. Kan iemand me helpen?

Hoi. Ik zit in een rolstoel(linkszijdig verlamd na operatie), maar wil graag wat kilo's kwijt. Ik weet alleen niet hoe. Ik ben 17 jaar en weeg 83 kilo. Kan iemand me helpen?. Ik ben al langs de diëtiste geweest, maar die vertelde dat het alleen nog maar vergoed wordt voor diabetes patiënten. Wie heeft er tips om af te kunnen vallen?. Ik snoep niet, men gelooft me niet als ik dit zeg want iedereen doet dat weleens maar ik snoep echt niet, dus daar ligt het niet aan.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

misselijk na het eten van linzen, braak de hele tijd "schuim"... wat kan ik hiertegen doen?

De laatste weken vrij zwaar gegeten en veel meer gedronken dan ik gewend ben. Dit door allerhande feestjes en inhaalmanoeuvres met dingen waartoe ik door mijn drukke job tijdens het jaar niet kom(afspreken met mensen die ik al lang niet meer gezien heb, familiebezoek...). Dus ik had al iets van "nu een tijdje matigen".
Gisteren kook ik me linzensoep. Bij het spoelen van de linzen (biologische) viel me al op dat er erg veel schuim af kwam. Het leek wel of er detergent op zat. Na veel spoelen was dit beter.
Na het eten van de soep gister voelde ik me al erg misselijk, maar dit weet ik aan mijn overdaad van de weken ervoor.
Deze ochtend gezond en wel opgestaan, en weer linzensoep gegeten. Nu was het nog erger : ik braak de hele tijd linzensoep en veel schuim en voel me erg slecht en slap. Heb al Motilium ingenomen, maar de misselijkheid blijft.
Ik weet niet of dit aan de linzen ligt, of dat ik de weerslag heb van mijn buitensporigheden.
Graag een tip.

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing