Kun je door te drinken via een rietje stikken?
in het verpleeghuis mag niet gedronken worden via een rietje.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
in het verpleeghuis mag niet gedronken worden via een rietje.
None
Zelf heb ik een niet al te hoog gewicht, en ik was benieuwd of dit bij ieder mens schadelijk was of dat er ook uitzonderingen zijn.
Ik heb dus sinds 2 dagen een gezwollen boven ooglid. Ben gisteren naar de huisarts geweest, maar kwam niet bij de huisarts terecht, omdat de assistente mij geen huisarts geval vond. Ze zei dat ik een oogontsteking heb en dat het na 3 dagen wel minder moest worden, zoniet dan moest ik terug komen. En ze gaf mij zo'n formulier waarop staat wat oogontsteking is, de kenmerken e.d. Maar achter af thuis aangekomen, dacht ik van als je een oogontsteking hebt dan is je oogwit tg rood en komt er allemaal oogpoep enzo eruit. Maar bij mij is m'n oog van binnen gewoon goed, alleen is mn boven ooglid opgezwollen en komt er wel veel water uit mn oog. Wat is het nou?
Paracetamol werkt bij mij altijd langzaam. Duurd een tijd voordat het werkt.
Is het verstandig om een spiegel op te bouwen?
Na de ingreep(door dermatoloog) 5 tot 7 dg paracetamol slikken 3x daags 1000mg..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing