kan je CureTape ook in de winkel halen?
in welke winkel zou ik dat kunnen halen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
in welke winkel zou ik dat kunnen halen ?
Sinds 2004 loop ik met rugklachten,eerst zonder uitstraling maar later met uitstraling naar het linker been en voet.,er gaat eigenlijk geen dag voorbij dat ik geen pijn heb. In 2004 zijn er foto's van mijn rug en bekken gemaakt en heb een mriscan gehad. Op de foto en op de mri waren er afwijkingen te zien in mijn ruggenwervel.(uitstulping tussen de 4 en de 5e wervel) en een scoliose (kromming) in de rug. Ondanks deze klachten (verdenking hernia) heeft de neurochirurg toen besloten geen verdere actie te ondernemen (operatie),heb toen fysio en cesartherapie gehad. Mijn klachten werden minder hierdoor,maar zijn nooit echt weg gegaan. Nu 8 jaar later werd de pijn weer erger en ben naar de huisarts gegaan,die heeft mij,gezien de bevindingen vanuit 2004 weer doorverwezen voor röntgenfoto's en een mri scan om te kijken of de afwijkingen erger zijn geworden,en wat er aan gedaan kan worden. Gezien dat ik best lichamelijk zwaar werk heb (ik werk fulltime in de zorg en daarnaast volg ik nog een vervolg opleiding). De huisarts en de fysiotherapeut gaven mij het advies om de komende tijd het rustig aan te doen,ook gezien mijn zware lichamelijke werk en de pijn die ik momenteel heb. Nu werk ik ontzettend graag en ga dagelijks met veel plezier naar mijn werk. Heb me nu ziek gemeld,wegens de pijn. De fysiotherapeut en de huisarts gaven mij het advies om het de komende tijd rustig aan te doen,maar mogen zij dit advies geven? En mag ik dit advies opvolgen? Wat kan ik het beste doen?
Ik loop al enkele jaren rond met gespannen / gevoelige spieren rond nek en schouders. Hiervoor ben ik bij masseurs geweest, te tijdelijk, en bij fysio. Fysio helpt wel enigszins, maar moet een nieuwe houding aanleren en spieren oprekken door mijn hoofd naar links of naar rechts te laten hangen.
Af en toe hoor ik dan een tik, waarna ik iets verder kan zakken met m'n hoofd. Wat is deze tik? Het komt overduidelijk door het rekken.
En misschien hebben mensen hier nog andere tips om de spieren te ontspannen die al jaren vastzitten.
je bent trouwe bloeddonor, je geeft vandaag bloed en een tijdje later krijg je een ongeluk en je hebt een bloedtransfusie nodig, hoe groot is de kans dat je je eigen bloed krijgt? of word dit uitgesloten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing