is het normaal als je elke dag wel buikpijn hebt?
Toegevoegd na 10 minuten:
het is steeds andere buikpijn dan steek, andere dag gewoon buikpijn, of maagpijn.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Toegevoegd na 10 minuten:
het is steeds andere buikpijn dan steek, andere dag gewoon buikpijn, of maagpijn.
"Maar goed dat die vrouw een groen hesje aan heeft dan is ze goed te zien" zei ik vanmiddag. De vrouw had echter een oranje hesje aan. Soms haal ik die 2 kleuren wel eens door elkaar. Als ik me er bewust van ben gaat het gewoon goed. Maar het kan zomaar opeens gebeuren dat ik weer tegen iets zeg dat het oranje is i.p.v. groen of andersom.
Iemand een idee hoe dat kan?
Ik heb het alleen met de kleuren groen en oranje.
Wat voor een dingen zitten er allemaal in een sigaret. Ik weet dat er teer, koolmonoxide en nicotine in zit maar wat voor een gewone voedingsmiddelen zitten er in?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing