Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Weet iemand wat deze schilferige huid op mijn handen kan zijn? 3 verschillende dokters gezien en niemand weet het.

Deze rare ziekte komt elk jaar een paar keer terug, dan blijft het een maand, en dan gaat het weer weg. Ik ben nergens allergisch voor. Op mijn voeten heb ik dit niet. Sorry voor de onscherpe foto's maar het is goed te zien. En het gekke is, Het is alleen op mijn handen, geen centimeter buiten mijn handen. Ik heb het al heel lang.

De dokters weten het niet, dus ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen.


SH

Toegevoegd na 4 minuten:
de fotos komen eraan, ik moet ze eerst verkleinen, Excuses!

Toegevoegd na 20 minuten:
De foto staat er maar is onscherp, klik hem aan dan zie je het beter.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Ziekten

Kan je na een jaar, nog gevolgen ondervinden van een klap tegen je hoofd met een grote staldeur?

Ik heb een jaar geleden door de wind een grote staldeur tegen de zijkant van mijn hoofd gehad. Ik heb nu best regelmatig hoofdpijn, zwaar gevoel in mij oogkassen en een zwaar gevoel in mijn hoofd als ik buk en weer opsta. Zou dit nog kunnen komen van de klap van vorig jaar? Ik ben toen niet bewusteloos geweest maar er was wel een kleine oppervlakkige wond. We zijn toen ook naar de dokter geweest maar daar was uitgekomen dat ik gewoon even rustig aan moest doen. Ik heb dat zware gevoel vooral 's ochtends en dit trekt meestal rond een uur of 12 weer weg.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

zou ik borderline kunnen hebben ?

hallo allemaal.
Ik ben 23 jaar.
Toen ik jonger was heb ik een aantal dingen voor mijn kiezen gekregen.
Ik kan bijvoorbeeld niet tegen als iemand zegt dat ik wat verkeer doe. Dan reageer ik nogal geïrriteerd en gaat me stem gewoon vanzelf omhoog net als ik dan boos ben. Ook vind ik het niet prettig als mensen zomaar mijn spullen gaan opruimen daar word ik helemaal kriebelig van. En als ik niet lekker in mijn vel zit wil mij zelf gaan krabben om mijn gevoelens weg te kunnen stoppen of loop uit tot een snoepbui heb ik niet meer gedaan maar soms is die drang er nog. Ook heb erg moeite om mensen te vertrouwen in mijn omgevingen,als ik ze dan vertrouw. Ben ik bang om verlaten te worden door de mensen die me dierbaar zijn.
Ook heb nogal rare gedachten gang en dat is niet echt prettig dan. Soms voel alleen en gewoon leeg zonder rede.
En mijn vriendenkring is niet zo heel groot. Dus nieuwe contacten leggen gaat niet zo gemakkelijk ben nogal verlegen. In muziek kan ik wel mijn gevoel kwijt en me rust vinden. En dat mensen mij gewoon niet willen begrijpen heb ik soms. En soms spijt heb waarop dingen heb gezegd tegen iemand.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Psyche
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing