Kunnen oplaadbare batterijen van de huistelefoon, na wat jaren, het begeven? zijn voortdurend leeg.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Als je artritis/artrose/reuma in je handen hebt, is het heel pijnlijk als je zonder handschoenen fietst en je handen daardoor koud worden. Dan moet je die kou dus vermijden, en goede handschoenen dragen.
Maar als je geen last hebt, zoals ik... Ik heb tot nu toe nog geen handschoenen aangedaan als ik fietste (fietsduur: een kwartier).
Sommige mensen zeggen dat het risico op artritis/artrose/reuma toeneemt als je je handen vaak koud laat worden. Als dat klopt, zou je dus altijd moeten zorgen dat je handen warm blijven, ter preventie van klachten over een paar jaar.
Mijn vraag is dus: klopt dat? Neemt het risico op latere klachten toe als je je handen regelmatig flink koud laat worden tijdens het fietsen?
Of rijdt de TGV nog verder door? De vraag ivm de uitstaptijd die je hebt die waarschijnlijk korter is bij een "doorreisstation" dan bij eindstation.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing