Ik heb te veel suiker gegeten hoe gaat het sneller uit mijn lichaam?
Ik weet mijn grenzen niet, niet omdat ik te veel aan het eten ben maar niet altijd krijg negatieve stemmingen ik weet niet of er iets waardoor het sneller uit mijn lichaam kan zijn
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Ik weet mijn grenzen niet, niet omdat ik te veel aan het eten ben maar niet altijd krijg negatieve stemmingen ik weet niet of er iets waardoor het sneller uit mijn lichaam kan zijn
Mijn ex had lust en behoefte voor andere vrouwen, nu is hij ook vreemdgegaan, ik vraag me nu dus af of een man makkelijk casual seks kan hebben en het niks voor hem hoeft te betekenen. Ik hoef hem niet terug maar probeer het te begrijpen. Onze relatie was verder echt heel goed, alleen kon hij dit niet onderdrukken.
Ik weet niet hoe ver de technologie is ivm cosmetische ingrepen maar in plaats van alle plastic troep zoals implantaten , is het überhaupt mogelijk Om lipo receptoren op gewenste plaatsen te verminderen / verhogen ?
Waar naartoe op vakantie in Spanje? We hebben nog geen idee en we laten ons graag inspireren.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing