Wat is bouncen bij e-mail?
Kan men mails die ik verstuurde vanuit mijn provider-account (scarlet) automatisch laten terugsturen vanuit telenet, zodat ze weer in mijn postvak "IN" terechtkomen ? Is dat "bounce" ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Kan men mails die ik verstuurde vanuit mijn provider-account (scarlet) automatisch laten terugsturen vanuit telenet, zodat ze weer in mijn postvak "IN" terechtkomen ? Is dat "bounce" ?
Ik heb op vinted mijn spaarrekening nummer geven inplaats van me bankrekening nummer omdat mijn bankrekening nummer het niet deed ik ben nu bang dat mijn geld niet bij mij terecht komt
Bij het tegen het dubbele raam aanhouden van een lamp van mobiel verschijnt er naast de vierdubbele weerkaatsing ook een blauw lichtje. Betekent dat dat er sprake is van HR glas of is dat een ander verschijnsel?
Reflectie is dus: wit wit blauw wit wit blauw.
Met een aanstekervlammetjes zie je overigens maar 4 reflecties zonder blauw en dus allemaal geel. Dat lijkt mij te bevestigen dat het geen HR glas is maar waardoor komt die blauwe reflectie dan?
Was droog combi blijft niet staan sloopt muren en koelkast door centrefugeren. Tril pootjes eronder gedaan maar meteen na beurt beschadigd. Wil nu houten v plaatjes eronder gooien welke lijm voor de houtplaatjes kan ik het best gebruiken? Ondergrond (wat er nog van over is is Vinyl, daaronder ingemetselde tegels. Hoor m graag.
Eenmaal in het vliegtuig, begint het al. En 1 voor 1 vallen er doden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing