Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Nieuwste vragen

Is de buitenspelregel veranderd?

Vroeger was het zo dat als er een speler van de verdedigende partij dichter bij het doel staat dan de aanvallende partij op het moment dat de bal vertrekt, er geen sprake is van buitenspel. Bij de goal in de 3de minuut in de wedstrijd Qatar-Ecuador lijkt het erop dat buitenspel niet gerelateerd is tot het moment dat de bal vertrekt maar het moment waarop de bal wordt aangeraakt door de aanvaller. Want toen de bal vertrok stonden nog 5 spelers van Qatar dichter bij het doel dan de aanvaller die zogenaamd buitenspel zou staan.
(ook op het moment dat degene die zogenaamd buitenspel staat de bal raakt staat er nog een verdediger achter de keeper, dus ik snap het even helemaal niet meer...)

Rechter speaker van Logitech z207 doet het niet, hoe verhelp ik dat?

Ik heb al sinds een tijdje de Logitech z207 speakers, nu na ongeveer 4 maanden kom ik er achter dat de rechter eigelijk geen geluid geeft. Links werkt perfect maar als ik de geluidsknop helemaal naar hardst(rechts) draai en dan nog een klein tikje geeft komt er wel geluid uit. Weet iemand hoe ik dit kan fixen? Het moet allemaal gebruikt worden op chromebook.

Alvast bedankt

Verwijderde gebruiker
3 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing