Waarom krijg ik het saldo van een verloren anonieme ov chip kaart niet terug?
de anonieme kaart is geregistreerd online en ik kan hieruit opmaken dat deze niet gevonden is (en niet gebruikt) afgelopen jaar.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
de anonieme kaart is geregistreerd online en ik kan hieruit opmaken dat deze niet gevonden is (en niet gebruikt) afgelopen jaar.
Gezien de overheid claimt dat DigiD veilig is.
Sinds mei ben ik op pensioen na 45 jaar werken al doe ik nog wel dingen.
Ik speel toneel, ik ben freelance vertelcoach, ik ben gids in een kasteel , organiseer er ook verjaardagsfeestjes voor kinderen en begeleid ateliers. Deze activiteiten nemen max 10 dagen per maand in beslag, buiten dan de voorbereidingen.
Maar er is zoveel dat ik wil doen en niet doe hoewel ze me zo deugd doen. Bv. wil ik leren accordeon en piano spelen maar oefen ik niet. Ik wil elke dag yoga doen, en dat doe ik niet. Ik naai graag, doe ik niet. Ik ontwerp graag lampen, doe ik niet. Ik ga veel te weinig fitnessen ook en die groepslessen sla ik ook veel te vaak over. Ik wil ook terug beginnen schrijven, ik heb opleiding schrijver gedaan dus daar eens iets mee doen bv copywriting. Doe ik ook niet. Alleen flamencodansen dat doe ik wel trouw bijna elke week.
Ik moet absoluut mijn woning in orde zetten voor verkoop. Maar ook dat doe ik niet, enkel offertes vragen voor werken en grondig opruimen. Buiten webinars volgen doe ik ook niet echt iets om een andere woning te vinden in het buitenland en/of Ardennen. (ik hou ook wel erg van mijn huis, maar ik wil meer groen en zon).
Het liefst van al zou ik de hele dag in pyama in mijn zetel hangen. Vitaminegehalte in bloed is oké, ik kook ook elke dag vers en veel groenten (helaas soms ook een dessertje, maar dat bouw ik af).
Planning om alles te kunnen doen maakte ik al, maar ik volg die niet en dat frustreert me erg. Kan ik iets doen tegen die lusteloosheid?
Overal waar ik ga zoeken op Youtube, zelfs video's die zogenaamd voor absolute beginners zijn, wordt geen enkele uitleg gegeven over welke knoppen wat doen. Ik ben daarom op zoek naar eventueel een privé-leraar die me stap voor stap de bediening van de controller uitlegt.
Ik zocht ook al op het internet naar cursussen maar er komt geen antwoord op berichten die ik stuurde.
Ik wil trouwens geen mensen die ik ken hiermee lastig vallen. Ik wil iemand vinden die tegen betaling les geeft.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing