Is er een BiNaS tabel over de dichtheid van gassen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
sinds vandaag doet mijn geluid het niet meer op mijn laptop. ook bv. bij het verwijderen van een usb-stick hoor ik geen geluidje meer. opnieuw opstarten heeft geen zin en ook staat het geluid niet gedempt. ik heb vandaag wel geprobeerd een aantal kabels aan te sluiten op mijn laptop om extern geluid te krijgen waarna deze uitviel, kan het hier aanliggen? en hoe fix ik dit weer?
Waar in de instellingen van Word 2013 zit dat verstopt? Ik wil dat al mijn eigen documenten gewoon de opmaak hebben en houden zoals ik die heb ingesteld. Nu moet ik het iedere keer opnieuw aanpassen en ben dat zo langzamerhand zat. Het gaat vooral om de marges, regelafstand en tabs.
Beste lezers,
Ik ben vroeger seksueel misbruikt door een docent op de basisschool, 23 jaar later kom ik er net achter dat hij nog altijd in het onderwijs werkt, en als vertrouwenspersoon bij een jeugd voetbal vereniging werkt... Hoe kan het dat iemand hier mee weg komt en nog altijd met kwetsbare kinderen werkt? En kan ik nog iets doen qua melding maken (en waar) om andere kinderen in bescherming te nemen van deze gek?
Ik hoor heel graag van jullie,
Anoniem
Kun je het beste bij rode uitslag onder oksels verzorgende zalf smeren of juist droog houden? Na een mislukte scheerbeurt heb ik enorme irritatie. Zonder deodorant vind ik eigenlijk vies om onder de mensen te komen, maar smeer ik iets dan lijkt het te broeien met truien/winterjas. Wat kan ik het beste doen om snel van de jeuk en irritatie af te komen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing