Is onbevlekte ontvangenis echt mogelijk?
De verhalen zijn dat de heilige maagd Maria onbevlekt ontvangen is. Kan dit ook bij mensen tegenwoordig?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De verhalen zijn dat de heilige maagd Maria onbevlekt ontvangen is. Kan dit ook bij mensen tegenwoordig?
Van de prikpil hoor ik vaak dat het jaren kan duren voordat je weer vruchtbaar bent, nu vraag ik me af of dat bij een implanon sneller gaat, en hoe lang duurt het dan ongeveer na het verwijderen van de implanon?
alvast bedankt.
mn zus is 17 weken zwanger van haar tweede. ze heeft al n zoontje wan 8 maanden.is het verantwoord om nachtdiensten te werken? medisch gezien dan. dat het zwaar is weet ik wel maar zitten er risicos aan?
Ik heb net een ibuprofen genomen want ik heb een voorhoofdholteontsteking. Pas na innemen besefte ik me ik ben zwanger moet er nog aan wennen en het was ook niet gepland.
Heb ik nu hele erge schade toegebracht. 1 ibuprofen 400 mg
Bv: mijn vriendin haar eisprong was op 26 maart. Dus wanneer kon ze innestelingsbloed gehad hebben van 31 maart tot 5 april. Klopt dit?
Toegevoegd na 18 minuten:
Ik schets het even want sommige hebben mijn vraag misbegrepen of het is mijn schuld dat het dubbelzinnig lijkt
Haar vorige menstruatie was van 13 maart tot 17/18 maart
Het ongelukje met de condoom was 21 maart (wel een MAP ingenomen binnen de 12 uur)
En nu heeft ze ook haar menstruatie vanaf 15 april, momenteel nog bezig.
Ik ga natuurlijk niet in haar broek gaan kijken maar ik ben wel nog enorm bang ondanks het groot aantal bloed dat ze verliest (dat zegt ze)
Ben ik nu paranoïde? Of kan dit echt nog innestelingsbloed zijn. Dit maakt me bang... Nog niet klaar om vader te worden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing