Kan je vroeger ongesteld worden dan gepland met de pil??
Ik heb meestal 5 dagen nodig om ongesteld te worden. Nu werd ik het veel vroeger. Was wel al begonnen met de stopweek. Hoe kan dit? Ben je dan zwanger?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb meestal 5 dagen nodig om ongesteld te worden. Nu werd ik het veel vroeger. Was wel al begonnen met de stopweek. Hoe kan dit? Ben je dan zwanger?
Mijn zus belde gisteren dat ze in verwachting is (super super leuk natuurlijk) we zijn beide samen in verwachting geweest en ik van 2 meisjes die levenloos ter wereld zijn gekomen en zij gelukkig van een gezonde zoon.
Ik heb het op dit moment alleen best moeilijk met het feit dat er natuurlijk een kans is dat het een meisje kan zijn.
Ik ben heel blij voor dr en ik had niet verwacht dat ik dit ook best lastig zou vinden en ik wil haar hier ook absoluut niet mee opzadelen maar hoe moet ik met deze gevoelens omgaan?
Mijn vrouwtje moet met de keizersnede bevallen. Nu zijn we op 8 dagen vóór de uitgerekende datum van een natuurlijke bevalling, maar kregen we nog steeds geen telefoontje betreffende de geplande datum. Bovendien zijn er een aantal factoren bij haar aanwezig die een vroegere geboorte zouden kunnen veroorzaken.
Mijn vriendin en ik hebben vorige week zondag sex gehad. Het was onze eerste keer. Op een gegeven moment begon ze te bloeden en toen zijn we gestopt. Ik ben dus niet klaargekomen.
Het bloeden heeft 2-3 dagen aangehouden. Direct daarna kreeg ze last van pijn in de onderbuik, misselijkheid en hoofdpijn.
Mijn vriendin is aan de pil, maar ik heb geen condoom gebruikt. Betekend dit dat ze nu zwanger is?
Ik vraag dit omdat ik bezig ben met een presentatie over baarmoederontsteking voor mijn klas in de opleiding kraamzorg
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing