Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Als je borstvoeding geeft, en je eet bijv. pizza, krijgt de baby dan ook meer calorieen binnen?

Mijn dochter is pas bevallen en weet dat wat zij eet/drinkt invloed heeft op de baby, bijv. veel koffie, alcohol etc. Nu vraagt ze zich af in hoeverrre als zij bijv. veel vet eet of dat invloed heeft op de samenstelling van de moedermelk?
Wat een mens zich al niet kan afvragen hë? Trouwens, ik vind jullie site GEWELDIG!!!

groetjes,
Joke

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Ik ben aan de pil maar verlies sinds gister een beetje bloed, kan ik ongesteld zijn?

Ik slik de pil al 2.5 jaar. Neem hem elke dag op hetzelfde tijdstip in. Ben geen pil vergeten. Ik moet over 3 dagen ongesteld worden maar verlies dus sinds gister een beetje bloed. Eerst was het bruin/roze vanochtend zelfs een klein beetje rood. Mijn vriend en ik gebruiken verder geen voorbehoedsmiddelen. Enkel de pil.

Kan ik nu zwanger zijn? Of waarom kan ik anders een beetje licht bloedverlies hebben?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing