Hoe kan het als een baby nog zijn of haar moeders buik een lange tijd op zijn kop kan hangen en als het geboren is niet meer?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
hoi, ik heb net 3 dagen in het ziekenhuis gelegen omdat ik uitgedrioogd was (ben zwanger) hrb te veel gespuugd enzo, ze testen uitdroging door middel van je urine, en als er acceton in zit ben je uitgedroogd, wat maakt de acceton aan en hoe komt het in je urine ?
Een vriendin van mij ligt in het ziekenhuis om te bevallen, maar ze kreeg een zogenaamde "veter". Wat is dat precies en waar dient hij voor?
in de eerste 12 weken heb je de meeste kans op een miskraam, maar in welke week komen de meeste miskramen voor?
Zo slaap ik het liefst, maar is het nog wel toegestaan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing