kloppingen in het linker deel van mijn hoofd wat kan dat zijn?
Ik heb de laatste tijd kloppingen aan de linkerkant van mijn hoofd en het voelt echt alsof het IN mijn hoofd zit.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb de laatste tijd kloppingen aan de linkerkant van mijn hoofd en het voelt echt alsof het IN mijn hoofd zit.
De toiletten in sommige treinen, toiletten van enkele indoor speeltuins die we al bezocht hebben, toiletten op sommige scholen en noem maar op, ze zien er soms echt vreselijk vies uit en het stinkt er soms ENORM!
Ik vroeg mij af in hoe verre de stank van poep gevaarlijk is voor een mens?
Want ik heb vaak de neiging om mijn mond toe te houden en neus dicht te knijpen wegens de vreselijke stank, maar kan het kwaad als je gewoon rustig blijft door ademen in zo'n vieze omgeving met vreselijke stank?
En kan je daar ziek van worden?
Ik zag onlangs nog beelden van Freddy Mercury de dagen voordat hij gestorven was en ik hoor regelmatig dat er nogal bekende artiesten zijn overleden ten gevolge van HIV/aids.
Ik vroeg mij af in hoe verre de medische wereld zich heeft ontwikkeld omtrent medicijnen tegen HIV vergeleken met 20-30 jaar geleden?
En hoe ziet de toekomst eruit? Zal er ooit sprake zijn van een definitief genezing?
Ik ben er nu 24, maar toen ik zo'n 10-11 jaar slikte ik regelmatig kauwgom, ik stond daar niet bij stil maar nu ik de laatste 2 jaar kamp met maag- en darmproblemen zat ik mij af te vragen of het slikken van kauwgom kwaad kan?
Zo ja, welke klachten/problemen/ziekten kunnen er ontstaan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing