Ik wil graag weten wat de naam van deze bloem is?
Deze bloem gezien in Biak Papua Indonesië.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Deze bloem gezien in Biak Papua Indonesië.
Ik heb 2 watermeloenen in de moestuin en ik ben van plan ze volgend weekend te serveren. Nu met de koude periode twijfel ik of ik ze moet laten zitten, of plukken en thuis laten narijpen.
De grondsoort is veengrond
Ze zijn later opgeschoten in de tuin,en als het dus kan wil ik ze volgend jaar na de nachtvorst weer buitenzetten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing