Hoe bestrijdt ik fakkels in mijn vijver?
Ik noem deze planten fakkels omdat ik de echte naam hiervan niet weet; het verspreidt zich als onkruid, mijn vijver staat er vol mee!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik noem deze planten fakkels omdat ik de echte naam hiervan niet weet; het verspreidt zich als onkruid, mijn vijver staat er vol mee!
Ik zou graag mijn zwembad enkele graden verwarmen. ik dacht om lange zwarte buizen op een zwart dak te leggen en zo het water te verwarmen.
Bleekwater( Javel) doodt mossen ,dat weet ik ,maar doodt het ook onkruiden ?
Mijn (stads)tuin in omrand door vier grote bomen die als het ware een deken van bladeren over de oppervlakte van mijn tuin vormen. Elke avond rond een uur of 8 / 9 verzamelen zich een stuk of twintig mussen (weet niet precies hoeveel, maar wel veel!) in de bomen.
Ze kwetteren en hoppen/vliegen heel en weer tussen de takken. Het lijkt net of ze een soort vergadering hebben, of aan het spelen zijn.
Weet iemand waarom ze dat doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing