Welke spaarlamp of LEDlamp geeft het mooiste, warmste licht?
Merk, type, etc. Ik vind dat witte kille licht namelijk vreselijk.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Merk, type, etc. Ik vind dat witte kille licht namelijk vreselijk.
Gebruik van lidwoorden wordt niet altijd juist toegepast. Mannelijk, vrouwelijk, onzijdig en meervoud bepalen het lidwoord.
Moet het dan niet zijn: "Ik ga naar het w.c.?
Wat mij vaak opvalt in Amerikaanse series is dat ze in hun (overigens naar mijn mening prachtige) huizen meteen van buiten in de kamer komen. Soms waait de sneeuw zelfs meteen mee naar binnen.
Kennen ze daar geen hal of (tussen)portaal of is dit -en tevens die prachtige huizen met veranda en schommelbank - alleen maar een 'plaatje'?
Toegevoegd na 9 minuten:
Niet alleen in fictieve series trouwens, maar ook in real-life shows als Extreme Home Makeover.
Er staat niets op, geen wattage en ook geen merk. Lijkt een beetje op een softone lamp. Fitting ziet er normaal uit. Licht flikkert een klein beetje.
Ik snap dat je het altijd kunt proberen, maar is het net als bij meubels en auto's, gebruikelijk om korting te vragen op tapijt?
Er moeten twee trappen (alleen de treden) bekleed worden, en de offerte is 1200. Is het raar om een tegenvoorstel te doen en zo niet, wat is redelijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing